FAQ

Jak fungují menstruační kalhotky

Jak vybrat velikost menstruačních kalhotek

Jak prát menstruační kalhotky

Jak sušit menstruační kalhotky

Kolik budu potřebovat menstruačních kalhotek

Jak dlouhá je funkční část menstruačních kalhotek

Jak dlouho vydrží menstruační kalhotky

Mohu používat jako pojistku k menstruačnímu kalíšku

 

V jaké měně jsou ceny, které vidím na webu?
Všechny ceny jsou v CZK - české koruně.

Právě jsem objednal, kdy bude odesláno?
Snažíme se dodávat zboží co nejrychleji. Průměrné dodací lhůty jsou 1-3 dní.
Sledovací čísla budou aktualizována 3–5 dní po odeslání vaší objednávky. Pokud po 7 pracovních dnech nemáte sledovací číslo, napište nám na objednavky@repetky.cz .

Lze objednávku ji vrátit? Co když dojde k problému?
Nabízíme záruku vrácení peněz, pokud je produkt vadný nebo poškozený. Dáváme vám 30 dní na to, abyste nám jej zaslali zpět, abychom vám vrátili plnou částku. Musíte jej poslat zpět na vlastní náklady, jakmile produkt obdržíme, vrátíme vám plnou částku původního nákupu. Na vrácené balíčky prosím uveďte celé jméno a číslo objednávky.
Upozornění: Pokud je váš balíček na cestě, musíte počkat, až dorazí, a vrátit jej, než obdržíte náhradu.

Mohu zrušit svou objednávku?
Objednávku můžete zrušit bez sankcí! Před odesláním musíte objednávku zrušit. Pokud je položka již odeslána, tak se postupuje stejně jako při odstoupení od smlouvy.

Zadal jsem nesprávnou adresu, co mám teď dělat?
Pokud jste  vyplnili nesprávnou adresu, jednoduše odpovězte na potvrzovací e-mail objednávky a potvrďte. Jakmile dvakrát zkontrolujete, zda je zadaná adresa špatná, informujte nás prosím na email objednavky@repetky.cz .  Pokud je zadaná adresa nesprávná, můžeme ji do 24 hodin změnit na správnou. 

Jak dlouho trvá odeslání?
Průměrná doba dodání je 1-3 pracovních dnů.

Mám otázku, která nebyla zodpovězena, můžete mi prosím pomoci?
Pošlete nám prosím e-mail na objednavky@repetky.cz  a my vám rádi pomůžeme, jak jen budeme moci. Dostáváme velké množství e-mailů. Pokud si přejete dostat rychlou odpověď, připojte číslo své objednávky a problém jasně vyřešte, děkujeme.

Prášky na oddálení menstruace

Prášky na oddálení menstruace

Prášky na oddálení menstruace: Co byste měli vědět Menstruace může být pro mnoho žen nepříjemná, zvláště pokud přichází v nevhodnou dobu, například během dovolené, sportovních akcí nebo důležitých ...

Bolest v podbřišku bez menstruace

Bolest v podbřišku bez menstruace

Bolest v podbřišku bez menstruace: Příčiny, diagnóza a léčba Bolest v podbřišku může být znepokojující, zvláště pokud není spojena s menstruačním cyklem. Existuje mnoho možných příčin, které mohou ...

Bolest břicha nahoře uprostřed

Bolest břicha nahoře uprostřed

Bolest břicha nahoře uprostřed: Co potřebujete vědět Bolest břicha může být nepříjemná a znepokojivá. Pokud cítíte bolest právě nahoře uprostřed břicha, může to být znamení řady zdravotních stavů -...