Jak vybrat velikost menstruačních kalhotek

Velikost XS S M L XL XXL
Obvod přes boky (cm) 70-77 76-84 83-97 96-107 105-117 115-130

Obvod kalhotek přes boky jsme měřili dle reálně našitých kalhotek a větší číslo odpovídá maximálnímu napnutí kalhotek přes boky. 

Pokud si nejste jisté výběrem velikosti, tak nám napište Vaše míry přes boky, případně i stehna a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

Jestli i tak by jste se netrefily a chtěly vyměnit za jinou velikost, tak samozřejmě můžete, stačí nám napsat a výměnu domluvíme.

  1. Změření obvodu boků - další důležitá velikost pro správné nošení menstruačních kalhotek je obvod boků. Tuto velikost můžete změřit kolem nejširší části boků.

  2. Porovnejte své velikosti s velikostní tabulkou, která vám pomůže najít správnou velikost. Srovnávejte své velikosti s tabulkou a vyberte velikost, která se nejvíce blíží vašim měřením.

  3. Mějte na paměti, že každá značka má své vlastní velikostní tabulky - i když se vám velikost u jedné značky zdá ideální, u jiné značky může být nutné zvolit jinou velikost.

  4. Pokud jste mezi velikostmi, zvolte větší velikost - menstruační kalhotky jsou navrženy tak, aby se těsně přiléhaly k tělu, ale pokud jste mezi dvěma velikostmi, je lepší zvolit větší velikost pro větší pohodlí.

PMDD

PMDD

Premenstruační dysforická porucha (PMDD): Co to je a jak se s ní vyrovnat? Premenstruační dysforická porucha (PMDD) je závažná forma premenstruačního syndromu (PMS), která postihuje přibližně 3-8 %...

Jak dlouho trvá ovulace

Jak dlouho trvá ovulace

Jak dlouho trvá ovulace? Ovulace je klíčovou součástí menstruačního cyklu, kdy dochází k uvolnění vajíčka z vaječníku. Tento proces je zásadní pro reprodukční zdraví a pochopení jeho trvání a přízn...

Implantační krvácení

Implantační krvácení

Implantační krvácení: Co to je a jak ho poznat? Implantační krvácení je jev, který může nastat na začátku těhotenství. Je to relativně běžný a přirozený proces, který však může vyvolat nejistotu a ...