Jak vybrat velikost menstruačních kalhotek

Velikost XS S M L XL XXL
Obvod přes boky (cm) 70-77 76-84 83-97 96-107 105-117 115-130

Obvod kalhotek přes boky jsme měřili dle reálně našitých kalhotek a větší číslo odpovídá maximálnímu napnutí kalhotek přes boky. 

Pokud si nejste jisté výběrem velikosti, tak nám napište Vaše míry přes boky, případně i stehna a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

Jestli i tak by jste se netrefily a chtěly vyměnit za jinou velikost, tak samozřejmě můžete, stačí nám napsat a výměnu domluvíme.

  1. Změření obvodu boků - další důležitá velikost pro správné nošení menstruačních kalhotek je obvod boků. Tuto velikost můžete změřit kolem nejširší části boků.

  2. Porovnejte své velikosti s velikostní tabulkou, která vám pomůže najít správnou velikost. Srovnávejte své velikosti s tabulkou a vyberte velikost, která se nejvíce blíží vašim měřením.

  3. Mějte na paměti, že každá značka má své vlastní velikostní tabulky - i když se vám velikost u jedné značky zdá ideální, u jiné značky může být nutné zvolit jinou velikost.

  4. Pokud jste mezi velikostmi, zvolte větší velikost - menstruační kalhotky jsou navrženy tak, aby se těsně přiléhaly k tělu, ale pokud jste mezi dvěma velikostmi, je lepší zvolit větší velikost pro větší pohodlí.

Prášky na oddálení menstruace

Prášky na oddálení menstruace

Prášky na oddálení menstruace: Co byste měli vědět Menstruace může být pro mnoho žen nepříjemná, zvláště pokud přichází v nevhodnou dobu, například během dovolené, sportovních akcí nebo důležitých ...

Bolest v podbřišku bez menstruace

Bolest v podbřišku bez menstruace

Bolest v podbřišku bez menstruace: Příčiny, diagnóza a léčba Bolest v podbřišku může být znepokojující, zvláště pokud není spojena s menstruačním cyklem. Existuje mnoho možných příčin, které mohou ...

Bolest břicha nahoře uprostřed

Bolest břicha nahoře uprostřed

Bolest břicha nahoře uprostřed: Co potřebujete vědět Bolest břicha může být nepříjemná a znepokojivá. Pokud cítíte bolest právě nahoře uprostřed břicha, může to být znamení řady zdravotních stavů -...