FAQ

V jaké měně jsou ceny, které vidím na webu?
Všechny ceny jsou v CZK - české koruně.

Právě jsem objednal, kdy bude odesláno?
Snažíme se dodávat zboží co nejrychleji. Průměrné dodací lhůty jsou 1-3 dní.
Sledovací čísla budou aktualizována 3–5 dní po odeslání vaší objednávky. Pokud po 7 pracovních dnech nemáte sledovací číslo, napište nám na objednavky@repetky.cz .

Nemám rád svou objednávku, lze ji vrátit? Co když dojde k problému?
Nabízíme 100% záruku vrácení peněz, pokud je produkt vadný nebo poškozený. Dáváme vám 30 dní na to, abyste nám jej zaslali zpět, abychom vám vrátili plnou částku. Musíte jej poslat zpět na vlastní náklady, jakmile produkt obdržíme, vrátíme vám plnou částku původního nákupu. Na vrácené balíčky prosím uveďte celé jméno a číslo objednávky.
Upozornění: Pokud je váš balíček na cestě, musíte počkat, až dorazí, a vrátit jej, než obdržíte náhradu.

Mohu zrušit svou objednávku?
Objednávku můžete zrušit bez sankcí! Před odesláním musíte objednávku zrušit. Pokud je položka již odeslána, tak se postupuje stejně jako při odstoupení od smlouvy.

Zadal jsem nesprávnou adresu, co mám teď dělat?
Pokud jste  vyplnili nesprávnou adresu, jednoduše odpovězte na potvrzovací e-mail objednávky a potvrďte. Jakmile dvakrát zkontrolujete, zda je zadaná adresa špatná, informujte nás prosím na email objednavky@repetky.cz .  Pokud je zadaná adresa nesprávná, můžeme ji do 24 hodin změnit na správnou. 

Jak dlouho trvá odeslání?
Průměrná doba dodání je 1-3 pracovních dnů.

Mám otázku, která nebyla zodpovězena, můžete mi prosím pomoci?
Pošlete nám prosím e-mail na objednavky@repetky.cz  a my vám rádi pomůžeme, jak jen budeme moci. Dostáváme velké množství e-mailů. Pokud si přejete dostat rychlou odpověď, připojte číslo své objednávky a problém jasně vyřešte, děkujeme.