Refund policy

Máme 30denní zásady pro vrácení zboží, což znamená, že po obdržení položky máte 30 dní na to, abyste požádali o vrácení.

Aby bylo možné zboží vrátit, musí být ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi, nenošené nebo nepoužité a v původním obalu. Budete také potřebovat účtenku nebo doklad o koupi.

Pro zahájení vracení nás můžete kontaktovat na reklamace@repetky.cz . 

Pokud bude vaše vrácení přijato, zašlete nám je. Položky zaslané zpět k nám bez předchozí žádosti o vrácení nebudou přijaty.

S jakýmkoliv dotazem na vrácení nás můžete vždy kontaktovat na info@repetky.cz .

Poškození a problémy
Zkontrolujte prosím svou objednávku po přijetí a okamžitě nás kontaktujte, pokud je položka vadná, poškozená nebo pokud obdržíte nesprávnou položku, abychom mohli problém vyhodnotit a opravit.

Výjimky / nevratné položky
Některé typy položek nelze vrátit, například zboží osobní péče (jako jsou kosmetické produkty). Pokud máte dotazy nebo obavy týkající se vaší konkrétní položky, kontaktujte nás.

Bohužel nemůžeme akceptovat vrácení zboží ve výprodeji ani dárkové karty.

Výměny
Nejrychlejším způsobem, jak zajistit, že dostanete to, co chcete, je vrátit položku, kterou máte, a jakmile bude vrácení přijato, proveďte samostatný nákup nové položky.

Evropská unie 14denní lhůta na rozmyšlenou
Bez ohledu na výše uvedené, pokud je zboží zasíláno do Evropské unie, máte právo zrušit nebo vrátit svou objednávku do 14 dnů, a to z jakéhokoli důvodu a bez udání důvodu. Jak je uvedeno výše, vaše položka musí být ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi, nenošená nebo nepoužitá, s visačkami a v původním obalu. Budete také potřebovat účtenku nebo doklad o koupi.

Vrácení peněz
Jakmile obdržíme a zkontrolujeme váš návrat, upozorníme vás a dáme vám vědět, zda byla refundace schválena nebo ne. V případě schválení vám budou peníze automaticky vráceny původní platební metodou do 10 pracovních dnů. Pamatujte, že může nějakou dobu trvat, než vaše banka nebo společnost vydávající kreditní kartu zpracuje a odešle refundaci.
Pokud od schválení vašeho vrácení uplynulo více než 15 pracovních dnů, kontaktujte nás prosím na reklamace@repetky.cz.